Betclic to bukmacher, który powstał już w 2005 roku. Początkowo właścicielem małego przedsiębiorstwa był Nicolas Beraud, który wraz ze swym współpracownikiem zdecydował się stworzyć swój własny zakład bukmacherski. Obaj mężczyźni nie spodziewali się, że w tak krótkim czasie uda im się osiągnąć oszałamiający sukces. W 2008 roku prezesowi firmy udało się sprzedać 75% swoich udziałów za astronomiczną kwotę 50 milionów euro. W tym miejscu należy wspomnieć, że początkowy wkład własny właściciela wynosił… 3 miliony euro. W chwili obecnej spółka ma dwie swoje siedziby – jedna z nich ulokowana jest w Gibraltarze, zaś druga na Malcie. 

kod promocyjny betclic kod500
Betclic kod promocyjny na bonus. KOD500

Betclic w Polsce – jak przebiegała historia bukmachera na przestrzeni lat?

Bukmacher Betclic jakiś czas temu był w gronie najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Jego oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystko to uległo zmianie w 2017 roku – wówczas znowelizowana została ustawa hazardowa, która wprowadziła szereg zmian w zakresie zakładów bukmacherskich. Mowa tutaj o wielu rygorystycznych obciążeniach i obowiązkach nakładanych na właścicieli firm bukmacherskich. W tym okresie wiele firm zza granicy zdecydowało się zakończyć legalną działalność na terenie naszego kraju, w tym Betclic. Niektórzy bukmacherzy mimo braku licencji od Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej tworzyli witryny internetowe skierowane do polskich graczy.

Wielu graczy z naszego kraju było nieświadomych, że obstawiają zakłady w nielegalnych firmach i groziła im za to odpowiedzialność karna. Betclic początkowo nie chciał wracać na polski rynek, jednak za sprawą apeli fanów tej firmy wrócił na polski rynek z dniem 26 września 2018 roku – wówczas bukmacher otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów, dzięki której w sposób legalny może świadczyć swoje usługi polskim graczom. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze punkty oferty bukmachera Betclic. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Oferta dla nowych graczy u bukmachera Betclic – warto założyć konto?

Bukmacher Betclic posiada jedną, główną ofertę dla osób zakładających tam konto. Nazywa się ona Cash Back 200 złotych. Polega ona na tym, że nowy gracz ma możliwość obstawienia zakładu opiewającego na kwotę 200 złotych bez żadnych konsekwencji. Innymi słowy, nawet jeśli przegra on postawiony zakład, to zainwestowane środki wrócą na jego konto. Wielu doświadczonych graczy zauważa jednak, że nie jest to oferta, które mogłaby równać się z tymi proponowanymi przez główne polskie marki, zatem nowi gracze z pewnością dwa razy zastanowią się, czy warto zakładać konto w Betclic. 

Betclic – promocje dla stałych graczy

Stali gracze nie powinni narzekać na ofertę Betclic – z pewnością jest ona znacznie lepsza od tej kierowanej do nowych graczy tego bukmachera. Teraz pokrótce omówimy wszystkie propozycje dla stałych graczy tego popularnego bukmachera. 

betclic bonus 500 pln
Bonus w Betclic – Cashout 500 PLN

Zaproś znajomego, czyli kasa za darmo

Zaproś znajomego doceniana jest przez wiele osób grających w zakłady. Jej zasady są banalnie proste, a może ona przynieść szereg interesujących korzyści dla osób zapraszających. Jeśli zaprosimy swoich znajomych, możemy otrzymać nawet 100 złotych. Eksperci rynku bukmacherskiego zaliczają tę ofertę do grona najbardziej interesujących na całym polskim rynku. 

Lepsze Kursy

Lepsze Kursy to oferta, która codziennie ulega zmianie. Każdego dnia wybrane wydarzenia i rozgrywki objęte są wyjątkowo opłacalnymi kursami – dzięki temu gracze w łatwy sposób mogą powiększać swoje wygrane. Jest to oferta bardzo podobna do tej, którą swoim graczom oferują zakłady bukmacherskie Fortuna – tam nazywa się ona Superoferta/Hit Dnia.

Multi +

Multi + to następna propozycja dedykowana stałym graczom Betclic. Aby móc z niej korzystać, należy obstawić zakłady akumulacyjne, czyli popularne akumulatory. Jeśli spełnimy warunki zapisane w regulaminie promocji możemy powiększyć swoją wygraną nawet o 5 lub 100%. Oprócz tego należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą mieć kursy minimum 1,20.

Poprzedni artykułCashout w LV Bet – kontroluj swoje zakłady
Następny artykułMetody płatności u polskich legalnych bukmacherów online
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE