Coraz bardziej przekonujesz się do założenia konta bukmacherskiego? Przekonuje Cię do tego przede wszystkim fakt, że są na rynku legalne podmioty hazardowe? To nie wszystko. Dodatkowo w wielu miejscach możesz liczyć na bardzo atrakcyjne promocje bukmacherskie. Co konkretnie jest oferowane przez najlepszych z najlepszych?

Jak najłatwiej zarobić na zakładach bukmacherskich?

Co zapewnia nowym Klientom Betfan?

Betfan to relatywnie nowa firma bukmacherska, która ma już wielu Klientów. Doceniają oni sporo rzeczy. Przede wszystkim (to najważniejsza kwestia) ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz się o tym przekonać na stronie głównej tego buka online. Jest tam bowiem informacja na ten temat. Dodatkowo ten podmiot hazardowy jest bardzo uniwersalny. Wszak oferuje on możliwość obstawiania np. przez internet albo po skorzystaniu z aplikacji mobilnej (musisz ją wcześniej pobrać oraz zainstalować na własnym telefonie komórkowym). Na co jeszcze można liczyć? Bonus bukmacherski na start jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Możesz bowiem otrzymać m.in. cashback aż do poziomu 600 PLN. Co jednak zrobić, by tak się właśnie stało? Wpierw trzeba w ogóle założyć własne konto bukmacherskie. Na głównej stronie Betfan możesz uporać się z tym zagadnieniem. Następnie należy wpisać kod „SPORTBETFAN” oraz wpłacić pieniądze. Minimalna suma to 50 PLN. Wtedy to otrzymasz cashback do 50 PLN. Z kolei maksymalnie możesz zgarnąć w tej promocji 600 PLN. Co dodatkowo jest oferowane? To także zakład bez ryzyka. Możesz dzięki niemu obstawić swój kolejny kupon bez obaw nawet za 70 PLN. Inna promocja to zaś podwojenie depozytu (do 1000 PLN).

STS

W jakim jeszcze podmiocie hazardowym można się zarejestrować? Dużo osób wybiera właśnie STS. Generalnie, biorąc pod uwagę statystyki, jest to w tym momencie najbardziej popularna firma bukmacherska. Dlaczego? Nie tylko ze względu na legalne działanie. Dodatkowo jest to sponsor kadry piłki nożnej mężczyzn itp. Warto wspomnieć także o świetnych bonusach, które zostały przygotowane na start. Możesz m.in. uzyskać tak na dobry początek promocję bez konieczności wydawania żadnych pieniędzy. Bonus bez depozytu wynosi 29 PLN. Aby go zdobyć, należy zarejestrować konto, a potem wpisać „BETONLINE”. Co jeszcze ma tutaj spore znaczenie? Obecnie główna promocja STS jest naprawdę znakomita. Nie może zatem dziwić, że coraz więcej osób się na nią decyduje. Zarejestrowany użytkownik, który wpłaci depozyt, może zainkasować jego podwojenie. I to aż do 1200 PLN.

Betclic

W grupie topowych podmiotów hazardowych na pewno znajduje się także Betclic. Co warto wiedzieć o tym bukmacherze? Jest to legalny podmiot hazardowy, który oferuje wiele świetnych promocji. Po założeniu konta możesz liczyć na jedną z nich. Aby to było możliwe, trzeba zarejestrować się oraz wpisać kod o treści „KOD550”. To jednak tutaj nie wszystko. Poza tym musisz zdecydować się na zrealizowanie pierwszego depozytu. Maksymalna promocja to natomiast cashback do 550 PLN. Dzięki temu będziesz mógł ze zdecydowanie większym spokojem postawić swój kupon.

Poprzedni artykułSport i e-sport – jak połączyć je ze sobą podczas typowania?
Następny artykułBukmacher ETOTO – przegląd oferty 
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE