Argumentów, które przekonują ludzi do założenia konta w ETOTO jest wiele. Ty cały czas się natomiast jeszcze wahasz? Nie wiesz, czy rzeczywiście dobrym wyborem będzie postawienie na ten właśnie podmiot hazardowy? Przeczytaj tekst i dowiedz się o kilku najważniejszych informacjach na temat tej firmy bukmacherskiej. Dzięki temu będzie Ci potem o wiele łatwiej podejmować słuszne decyzje.

Czy firma bukmacherska ETOTO działa legalnie?

Osoby, które chcą zarejestrować się w jakiejkolwiek firmie bukmacherskiej powinny przede wszystkim sprawdzić ten aspekt. Czy ten podmiot hazardowy operuje zatem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce zgodnie ze wszystkimi postanowieniami Ustawy Hazardowej? Dokładnie sprawdziliśmy dla Ciebie ten aspekt, by nie było żadnych wątpliwości. Już w 2014 roku firma bukmacherska ETOTO po raz pierwszy ubiegała się o zezwolenie, które jest finalnie wydawane przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. W listopadzie ETOTO uzyskało odpowiednie papiery. Jeśli ktoś zna przepisy to wie, że takie papiery są wystawiane na okres sześciu lat. Na szczęście tutaj nie ma żadnych nieścisłości na tej płaszczyźnie. W końcu firma bukmacherska ETOTO ma przedłużone zezwolenie. Ta sytuacja wydarzyła się we wrześniu 2020 roku. Czyli ten podmiot hazardowy może teraz swobodnie działać na rynku zakładów wzajemnych minimum do 2026 roku. Potem trzeba ubiegać się o przedłużenie licencji, ale nie powinno być z tym żadnego problemu. Wszak ETOTO bardzo skrupulatnie przestrzega wszystkich przepisów.

Jaki jest oferowany bonus na start?

Pierwszy najważniejszy czynnik mamy omówiony. Osoby, które chcą wybrać ten podmiot hazardowy będą bardzo usatysfakcjonowane także z innego względu. Możesz bowiem liczyć na świetny bonus na start. Obecnie (stan na koniec marca 2022 roku) masz okazję zainkasować promocję w wysokości 200% do poziomu 200 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Najpierw dowiedz się, jak zainkasować ten etoto bonus w praktyce. Musisz założyć konto oraz potem zdecydować się na dokonanie pierwszego depozytu. Co ważne, wpłaty możesz wykonywać na kilka sposobów. Szybko, bezpiecznie i bardzo tanio. Minimalna kwota to tylko 1 PLN. Z kolei maksymalnie możesz zainkasować 200% do 200 PLN. Potem trzeba zaś uporać się z obrotem. Masz na to dokładnie 30 dni. W trakcie obrotu należy zagrać za sześciokrotność otrzymanego bonusu. Pamiętaj, że do promocji zaliczają się kupony solo oraz ako, których minimalny kurs wynosi 2,20. To nie wszystko. Dodatkowo kurs każdej pojedynczej sekcji na kuponie nie może być mniejszy od 1,30.

Co można obstawiać w ETOTO?

Oferta tego opisywanego dzisiaj podmiotu hazardowego jest bardzo hojna. Możesz bowiem obstawiać m.in. zakłady przedmeczowe oraz live. A ten dział jest w ETOTO coraz bardziej nowoczesny. W ofercie nie brakuje zakładów typu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Przede wszystkim do obstawiania są rozmaite dyscypliny sportowe. Nie ma jednak przeszkód, by spróbować swoich sił typując zakłady specjalne, czy sporty wirtualne itp.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie – co przygotowały dla nas topowe firmy?
Następny artykułDuża kasa bez wychodzenia z domu – poznaj świat zakładów sportowych
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE