Jedną z głównych funkcjonalności o jakich wdrożenie prosili bukmacherów działających na polskim rynku gracze mający doświadczenia z gry u zagranicznych, czołowych europejskich firm oferujących zakłady sportowe była opcja cash-out, która w ogólnym rozrachunku pozwala zamknąć zakład przed jego zakończeniem. Opcja ta zaczęła się więc sukcesywnie pojawiać w ofertach kolejnych polskich firm operujących na rynku zakładów wzajemnych i dziś większość czołowych bukmacherów może się już pochwalić tego typu funkcjonalnością. Jednym z takich podmiotów jest LV Bet, który umożliwia skorzystanie z cashout zawsze gdy jest on przy danym zakładzie aktywny. Jednak co dokładnie daje opcja cashout i jakie korzyści wynikają z jej zastosowania?

lvbet cash-out opcja
Cashuot u bukmachera LVbet

Cashout w LVbet – do czego służy?

Przede wszystkim jest to większa kontrola swoich zakładów, zarówno tych przedmeczowych jak i granych na żywo, zarówno tych typu singiel jak i zakładów akumulowanych. Wyobraźmy sobie sytuację, że w LVbet stawiamy kupon singiel w meczu tenisowym po bardzo dobrym kursie. Nasz zawodnik prowadzi zdecydowanie po pierwszym secie, pojawia się więc opcja zamknięcia zakładu przed czasem i zgarnięcia zysku (oczywiście mniejszego niż ewentualna wygrana) bez względu na to co się dalej wydarzy.

Jeśli z cashoutu nie skorzystamy będziemy musieli czekać na końcowe rozstrzygnięcie, jeśli natomiast z niego skorzystamy w odpowiednim momencie to nie interesuje już nas końcowy wynik i zawodnik na którego stawialiśmy może na koniec przegrać spotkanie – my zamknęliśmy zakład wcześniej, więc dalsze losy meczu już nas nie interesują.

Cashout sprawdza się bardzo dobrze również jako opcja pozwalająca ograniczyć straty – gdy widzimy, że mecz przebiega nie po naszej myśli i nic nie zapowiada poprawy sytuacji a zainwestowaliśmy w niego większą gotówkę – możemy ograniczyć straty zamykając zakład wcześniej.

Cashout sprawdza się znakomicie także w zakładach akumulowanych, z większą ilością zdarzeń. Wyobraźmy sobie, że zagraliśmy kupon z 8 zdarzeniami z których 7 już weszło. Normalnie musielibyśmy czekać na rozstrzygnięcie ostatniego, z cashoutem możemy zamknąć kupon przed czasem i nie przejmować się ryzykiem porażki, które zawsze przecież istnieje nawet gdy na kuponie pozostał już tylko jeden mecz.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów na e-sport w Polsce
Następny artykułBetclic nowy legalny bukmacher w Polsce
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE