Aby wygrywać na typach bukmacherskich, powinniśmy cały czas poszerzać swoją wiedzę, ponieważ bez tego nie będziemy w stanie ograć bukmachera, jednakże to nie wszystko co powinniśmy zrobić, ponieważ gdyby to tylko od tego zależało, to tak naprawdę każdy by wygrywał. Dlatego też dziś przedstawimy wam to, co powinniście wiedzieć, obstawiając typy sportowe w internecie!

Co najlepiej zrobić, jeśli dopiero zaczynamy z typami bukmacherskimi na sport?

Ile można wygrać? – Każdy przecież zadaje to pytanie na starcie

Dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść maksymalnie nawet kilka tysięcy złotych. Najwyższe wygrane na typach bukmacherskich występowały oczywiście na typach AKO. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na to, że istnieje dość niewielka szansa na wygraną, przez co kurs bazowy jest bardzo wysoki, lecz szansa na wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych bardzo wysokich kursów. Przy niewielkiej inwestycji – szczęśliwcy zarobili naprawdę sporą ilość pieniędzy. Wysokość wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych, no ale czas opowiedzieć sobie o kursie. Kurs oznacza prawdopodobieństwo, z jaką bukmacher uważa że taki wynik będzie na danym wydarzeniu sportowym. Im niższy kurs, tym większa szansa na to, że prawdopodobnie taki będzie wynik. Im niższy kurs, tym niższa szansa, że to się wydarzy. Przejdźmy jeszcze na moment do marży bukmacherskiej, ponieważ jest to ważny temat, polega na tym, że jest to procent od danego typu, jaki bukmacher bierze dla siebie. Nie sądziliście chyba, że bukmacherzy będą oferować wam zakłady za darmo, czyż nie? Ale oprócz tego – ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie takiego, który ma tą marżę jak najniższą.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Każdy kiedyś przegra

Typy sportowe są ustawione w ten sposób, aby to bukmacher zawsze wygrywał, podczas gdy gracze starają się to zmienić, wykorzystując pomyłki bukmachera. Zdobywanie kasy jest głównym celem grania na typach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Aby postarać się nieco załagodzić te straty z początkujących typów, możemy skorzystać z tak zwanego freebetu bukmacherskiego, który pozwoli nam obstawiać za środki od bukmachera. Po raz kolejny – jeśli chcemy wygrywać – musimy najpierw nauczyć się pogodzić z porażką, ponieważ tak naprawdę nawet najlepsi typerzy czasami się mylą – i przegrywają z bukmacherami.

NIGDY nie typuj zbyt wiele

Dobry typer nigdy nie powinien stawiać więcej niż połowę tego co udało mu się wygrać na typach bukmacherskich. Naturalnie wielu z was zada teraz pytanie – no ale jak to? A no tak to, inwestowanie zarobionych pieniędzy z powrotem, zamiast roztrwonienie ich jest najlepszym co możemy zrobić. A wracając do tematu, zawsze lepiej jest wygrać trochę mniej, niż później biedować do wypłaty czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy, przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego też najlepiej jest ćwiczyć swoje opanowanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNa co każdy powinien uważać – jeśli chcemy typować zakłady online?
Następny artykułNajlepsze porady dla ,,niedzielnych” graczy zakładów bukmacherskich
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.