Co robić, aby wyciągnąć jak najwięcej z gry w STS?

Toczysz obecnie zażarte dyskusje z Twoimi kolegami? Spieracie się natomiast o to, która firma bukmacherska jest lepsza? Sporo osób wymienia tutaj STS. I jest to jak najbardziej zasadne. Ty zaś jeszcze nie masz zbyt dużo informacji na temat tego podmiotu hazardowego? Czym cechuje się ta firma bukmacherska? Czy działa one legalnie? Zostań z nami na moment i przekonaj się, jakie bonusy są tutaj oferowane na start!

Czy jest to godna zaufania firma bukmacherska?

Zdecydowanie tak. Nie mamy co do tego aspektu żadnych wątpliwości. Ty również nie będziesz miał. Dlaczego? Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa na terenie naszego kraju już od 1997 roku. Na początku mogłeś obstawiać zakłady jedynie w podmiotach stacjonarnych. Po pewnym okresie zwiększyła się liczba oferowanych opcji. Potem można było też grać online. I przy pomocy aplikacji mobilnej. Obecnie (stan na początek sierpnia 2022 roku) te wszystkie trzy opcje są dalej do Twojej dyspozycji. Czy jednak ta firma bukmacherska działa legalnie? Jak to sprawdzić? Zdajemy sobie sprawę, że nie powinno się wierzyć tylko na słowo. W razie czego możesz zatem wejść bezpośrednio na stronę główną STS. Jest tam zaś podane „czarno na białym”, że ta firma bukmacherska działa w sposób zgodny z przepisami. Nie tylko stacjonarnie, ale także online. Co więcej, nazwy STS nie ma w Rejestrze Domen Zakazanych. Zresztą nie ma możliwości, by ta firma bukmacherska była nielegalna także z dwóch innych względów. Obecnie jest to sponsor m.in. reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Poza tym STS od poprzedniego roku kalendarzowego aktywnie działa na giełdzie.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jak uzyskać zakład bez ryzyka?

Przejdźmy teraz do oferowanych bonusów. A jest ich naprawdę całkiem sporo. Można z nich zatem sporo wyciągnąć. Na początek możesz zainkasować zakład bez ryzyka. Warto zaznaczyć, że STS obecnie oferuje na tej płaszczyźnie 100 PLN. Wystarczy tylko wpisać STS kod vouchera albo zadbać, by się on wyświetlił (w czasie rejestracji). Zaraz zaś wyjaśnimy, o co tutaj chodzi. Zazwyczaj jest bowiem tak, że kod jest generowany automatycznie. Czasami jednak tak się nie dzieje. Wówczas należy go wpisać ręcznie. Nie zapominaj o tym aspekcie. Bez tego nie otrzymasz bonusu. Obecnie możesz zaś zainkasować nawet 100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Kolejne bonusy są także bardzo atrakcyjne!

Uważasz, że to mało? My także. Zresztą tak samo myślą włodarze tego podmiotu hazardowego. Wszak zakład bez ryzyka 100 PLN to tak naprawdę dopiero uwertura. Potem możesz zainkasować jeszcze wiele innych promocji. Generalnie konieczna jest oczywiście rejestracja w STS z bonusem. Musisz zatem złożyć konto. Najlepiej od razu pełne, a nie tylko tymczasowe. W drugiej kolejności trzeba trzykrotnie wpłacić depozyty. Jest to natomiast konieczne, aby otrzymać następne promocje. Jeśli wykonasz wpłaty w ciągu 30 dni, a dodatkowo poradzisz sobie z obrotami poprzednimi promocjami, to możesz zainkasować w sumie nawet 1500 PLN. Chodzi zaś tutaj konkretnie o 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. A im więcej na koncie, tym lepiej. W końcu dzięki temu potem będzie Ci się o wiele prościej obstawiało. Jaka taktyka jest najbardziej efektywna? Eksperci doradzają tutaj obstawianie singli.

Poprzedni artykułDuża kasa bez wychodzenia z domu – poznaj świat zakładów sportowych
Następny artykułNajnowsze aktualności ze świata sportu i zakładów online
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.