Wiedza o zakładach bukmacherskich to coś, co pozwala bardziej doświadczonym graczom uzyskać większy przychód z zakładów. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze porady, które prawdopodobnie pomogą ci w tym, aby lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie w niedalekiej przyszłości!

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Kwestia analizy bukmacherskiej jest tu bardzo ważna

Analiza zakładów wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i co najważniejsze – umiejętności analitycznych. Przecież poszukiwanie konkretnych wzorów zachowań zawodników oraz drużyn to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zwrócić uwagę na wszystkie małe detale. Z drugiej strony osoby, które rozumieją, jak prowadzić analizę sportową, są zazwyczaj zatrudniane przez legalnych bukmacherów, ponieważ tacy gracze są zwykle bardzo przydatni, oraz są też bardzo dobrze opłacani. Kto wie – może nauka analizy bukmacherskiej pozwoli ci na to, aby zatrudnił cię jakiś bukmacher?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Nigdy nie typuj więcej, niż 5% swoich miesięcznych przychodów

Dla doświadczonych graczy jest to oczywiste, ale dla nowicjuszy tak nie jest. Dlatego najlepiej ustawić odpowiednią granicę, aby w przyszłym miesiącu utrzymać się na swoim standardowym poziomie życia. Nie stawiaj za dużo, możesz również ustawić limity na grę, takie jak liczba zakładów lub kwota zakładów w każdym miesiącu. To dobry sposób na ograniczenie swoich ,,ambicji”, ponieważ w przeciwnym razie możesz łatwo wpaść w długi. Dlatego nawet jeśli myślisz, że możesz wygrać każdy swój zakład, to obstawiaj z umiarem.

Fora bukmacherskie pomogą ci grać lepiej

Przykładem są tutaj fora o grach losowych – na pewno znajdziesz osoby, które są zainteresowane konkretnym sportem, a jeśli przeprowadzisz z uczestnikami for bukmacherskich – możesz też i będziesz w stanie poznać ciekawe fakty na temat zakładów które cię interesują, więc będziesz w stanie zdobyć większe wygrane. Naturalnie to zależy tylko od ciebie, ile ci się uda wygrać, dlatego też pamiętaj o tym, aby sprawdzać każdą informację, na której chcesz w przyszłości polegać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Motywacja

Niestety, ale to wszystko jest ze sobą połączone. Nie ma motywacji, nie ma grania. Nie ma grania, nie ma wygranych. W końcu samodzielne przewidywanie zakładów sportowych może nie być łatwe, zwłaszcza że omawianie wszystkich rodzajów zakładów jest znacznie łatwiejsze w grupie niż samodzielne obstawianie zakładów sportowych. Dlatego też lepiej będzie, jeśli skorzystasz z naszej porady powyżej, a następnie znajdziesz znajomych, którzy również lubią obstawiać. To jedna z opcji, która pomoże ci się motywować do gry. Naturalnie my nikogo nie namawiamy do grania, jednakże z drugiej strony na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że główną motywacją większości osób do gry, są pieniądze – ale wygrana nie przychodzi często tak łatwo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak dobrzy gracze obstawiają zakłady u bukmachera? – Poradnik
Następny artykułDlaczego zakłady online to gra losowa?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.