Bukmacher Milenium jest dostępny legalnie dla graczy z Polski od dość niedawna, jednakże mimo to zaskoczył wielu z nich swoją ofertą. Lecz czy warto jest korzystać z jego usług?

Czy warto jest korzystać z usług bukmachera Milenium?

Ciekawostki z oferty milenium

Milenium w zeszłym roku wystartował z ofertą Wygraj Ligę, która jest rywalizacją typerów o cenne nagrody bonusowe, natomiast chwilę później udostępnił nowy widok strony internetowej i aplikację mobilną na smartfony, którą za darmo można pobrać z oficjalnej strony bukmachera –  www.milenium.pl. Dla niektórych zmiany wydawać się mogły kosmetyczne, ale dość szybko można się przekonać, że wcale tak nie jest.  Nowością na stronie legalnego bukmachera Milenium jest porównywarka kursów bukmacherskich, która, jak sama nazwa mówi – porównuje ofertę Milenium do konkurencyjnych portali online. Najnowsze funkcje i zmiany pozytywnie również wpłynęły na szybkość działania strony Milenium. Widać to było już na kilka chwil po udostępnieniu nowej odmiany strony. Według oficjalnych komunikatów samego bukmachera, nowa odsłona strona charakteryzuje się lepszą czytelnością i umożliwia korzystanie z wygodnego, przebudowanego menu.

Od kiedy Milenium operuje w internecie?

Legalna firma bukmacherska Milenium od 2012 roku rozpoczęła przyjmowanie zakładów również za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy internetowej. Mimo bardzo długiej historii firmie nie udało się przebić do czołówki i konkurencja taka jak STS czy Fortuna na krajowym rynku postawiła Milenium wysoko poprzeczkę. Z tego powodu Milenium jest dziś dość niszowym bukmacherem, z udziałem w rynku mniejszym niż 10%. Mimo wszystko Milenium jest całkowicie legalnym bukmacherem, posiada niezbędną koncesję od Ministra Finansów RP na oferowanie swoim graczom zakładów bukmacherskich.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Milenium bonus powitalny

Jeżeli chcemy sprawdzić, jak obstawia się u legalnego bukmachera Milenium, możemy to zrobić w każdej chwili, w końcu rejestracja jest u niego darmowa. Przypominamy również o tym, iż przy zapisywaniu się można wykorzystać Milenium kod bonusowy “BETONLINE“! Bonus powitalny od tego legalnego bukmachera jest jednym z najbardziej chwalonych na polskim rynku. Obecnie do zgarnięcia jest nawet 3700 PLN w promocjach i darmowych bonusach. Kursy tego bukmachera można zawsze porównać, sprawdzając jak wypadają na tle konkurencji.

Już teraz można powiedzieć, że kursy bukmacherskie w Milenium są jednymi z najwyższych na rynku! U bukmachera Milenium często organizowane są ciekawe promocje okolicznościowe, konkursy z nagrodami i tym podobne. Strona działa dobrze także w wersji mobilnej – na smartfonach czy tabletach można u tego buka grać bez najmniejszego problemu! Bukmacher Milenium z okazji swojego 15-lecia działalności podwyższył bonusy do kwoty aż 3700 PLN. Aktualne promocje to: Bonus powitalny 1500 PLN + Cashback 1500 PLN + Zakład bez ryzyka 150 PLN + Freebet 20 PLN z kodem promocyjnym „BETONLINE”. Darmowe bonusy można odebrać na stronie www.milenium.pl.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak założyć konto tymczasowe u STS?
Następny artykuł5 Cech wybitnych graczy pokera
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.