Fora bukmacherskie to świetne miejsce dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego o zakładach sportowych, jednakże nie zawsze wszystko w internecie jest bezpieczne, ponieważ czasami pojawiają się tam również osoby, które niekoniecznie chcą naszego dobra, a czasem wręcz przeciwnie, dlatego też, nasuwa się tu pytanie, czy korzystanie z for bukmacherskich może być dla nas groźne?

Dlaczego korzystanie z for bukmacherskich może być dla nas groźne?

Korzystając z for bukmacherskich zachowaj ostrożność

Oczywiście nie możemy cały czas być nie ufać dosłownie każdemu, ponieważ wpadniemy wtedy w manię prześladowczą, ale profilaktyczne sprawdzenie od czasu do czasu czy ktoś nas nie chce oszukać może okazać się dla nas kluczowe, przy zadawaniu pytań najlepszym sposobem na to, aby sprawdzić czy nie kłamią, to zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie wyników.

Przez fora bukmacherskie przewijają się przeróżne osoby, od naciągaczy, trolli i osób generalnie chcącym zabawić się naszym kosztem, aż do pracowników zakładów bukmacherskich, bądź też ludzi, którzy mają kontakt ze sławnymi sportowcami na co dzień.Poznawanie nowych osób na forach bukmacherskich może się nam bardzo przydać, z racji tego że zdecydowanie lepiej jest mieć kogoś, z kim można porozmawiać o naszym hobby, naszym sposobie typowania oraz wszystkich rzeczach, które nas w bukmacherce nurtują. Socjalizacja w wypadku, kiedy mamy wspólne zainteresowania z daną osobą nie jest zbyt trudna, dlatego też, jeśli chcemy poprawić, bądź nauczyć się odpowiedniego typowania wyników na zakładach bukmacherskich, to ten sposób jest jak najbardziej wskazany.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak działają naciągacze na forach bukmacherskich?

Naciągacze na forach bukmacherskich najczęściej korzystają z fałszywych kont, z których wysyłają fałszywe informacje, na których obwieszczają nam że niby mają na przykład ekstra pewny typ, który mogą nam odsprzedać za niewielką sumę. Oczywiście ten typ naciągacza, z racji tego że każdy zdrowo myślący dorosły na pierwszy rzut oka nie da się nabrać i zignoruje takiego kogoś. O wiele groźniejsi są naciągacze, którzy są cierpliwi. Ci ludzie przez długi czas sprawdzają swoją ofiarę, dowiadują się sporo rzeczy o nich, następnie zaczepiają ją, pod kątem wspólnych zainteresowań, a następnie udzielają jej trafnych porad, oraz starają się z nią zaprzyjaźnić.

Oczywiście, z racji tego że chcą się tylko i wyłącznie ,,przyjaźnić” to po jakimś czasie zdobywają zaufanie swojej ofiary, a następnie delikatnie namawiają ją do obstawienia tego a tego zakładu, na tą a na tą sumę. No i jeśli połkniemy haczyk, znikają bez śladu, a my zostajemy z niczym, a na dodatek później będziemy mieli kłopoty z zaufaniem komukolwiek. Dlatego też, zanim przystąpimy obstawiania, powinniśmy przeczytać kilka poradników, jak nie dać się naciągnąć w zakładach bukmacherskich. Wiadomo że nie uchroni nas to uniwersalnie przed naciągaczami, ale może nam to na pewno pomóc w przyszłości przynajmniej ograniczyć to ryzyko.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie wyników meczów piłkarskich u bukmachera – poradnik
Następny artykułJak założyć konto tymczasowe u STS?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.