Zanim cokolwiek pomyślisz sobie o ,,dobrych” graczach zakładów bukmacherskich, powinieneś wiedzieć jedną, podstawową rzecz. Taki gracz nie dba o przegraną, ponieważ wlicza ją w ryzyko, dlatego też pamiętaj, że obraz gracza, który ci za moment przedstawimy, może być nieco inny do tego, co ci się wydaje. Dlatego więc, nie przedłużając, przejdźmy do tego, jak wybitni gracze obstawiają zakłady bukmacherskie!

Jak dobrzy gracze obstawiają zakłady u bukmachera? – Poradnik

Portret dobrego gracza zakładów

Tak naprawdę każdy chciałby być spokojny podczas obstawiania typów, oraz wiedzieć jak i kiedy obstawiać. Większość z takich graczy mimo to jest szybko zatrudniana przez legalnych bukmacherów, ponieważ bukmacherzy internetowi zdali sobie sprawę, że tacy gracze mogą ich „okraść” z ogromnych sum pieniędzy. Ogólna przewaga takiej osoby wiąże się z tym, że oprócz wiedzy i stylu posiada również bogate doświadczenie, w którym dostrzega najmniejszy błąd sprzedawcy. Oczywiście takie osoby najczęściej spędzają większość czasu na wygrywaniu biletów (prawie). Często można usłyszeć, że ci ludzie mogą być powiązani z mafią, ale w większości przypadków jest to niewielka część wiosny. Powodem jest to, że według wszystkich dziedzin życia – wielu o dobrych graczach (nie To musi być dobry gracz) pojawiły się mity, ale to tylko dlatego, że gra losowa jest bardzo ważna w naszym społeczeństwie.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Co robi gracz, który za bardzo się ekscytuje?

Mówimy o graczach, którzy nagle się ekscytują i obstawiają w nieprzewidywalny sposób, zwykle jednocześnie marnując swoje pieniądze, nie wspominając o tym, że stawiają zakłady i zespół wyróżniają się, gdy napotykają przegraną. Oczywiście nie zalecamy korzystania z tej metody hazardu, ponieważ szybko podniesiesz ciśnienie krwi, nie wygrasz żadnych korzyści, a co gorsza, i tak dużo stracisz. Kolejnym problemem jest zdecydowanie chaotyczny charakter tego stylu obstawiania, który czasami może przynosić wiele korzyści, ale dla bardzo emocjonalnego gracza taka możliwość może się tutaj rzadko pojawiać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Są też gracze, którzy wypalili się podczas obstawiania zakładów

Jest typem gracza, który już nie stawia zakładów, ale nadal siedzi na forum bukmacherskim i próbuje uczyć innych graczy. Są „nieszkodliwymi dziadkami” i czasami mogą przedstawić cenne sugestie, ale w większości przypadków zapomnieli o swoim zakładzie i po prostu siedzą na tych forach w towarzystwie. Najlepiej ich nie ignorować, ponieważ forum, na którym są, jest zwykle ich „gniazdem”, co oznacza, że znają się na typach lepiej, więc jeśli zaczniemy na nich skakać – prawdopodobnie wyrzucą nas z forum bardzo szybko . Z drugiej strony, jeśli jesteś przyjacielski, nawet jeśli prawie ich nie rozumiesz, na pewno pomoże ci to wybrać typ.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak szukać informacji o zakładach bukmacherskich?
Następny artykułCo warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.