Każdy, kto obstawia zakłady bukmacherskie, ma na celu zarobić na tym, prawda? W końcu założenie jest całkiem proste – twój zakład, przeciwko typowi bukmachera. Jednakże z drugiej strony, gdyby to było takie łatwe, to więcej osób wygrywałoby na zakładach, prawda? Jak więc najłatwiej jest zarobić na zakładach bukmacherskich?

Jak najłatwiej zarobić na zakładach bukmacherskich?

Poznaj systemy bukmacherskie!

Wybór najlepszego systemu zakładów zależy od kilku czynników. Czynniki te to głównie umiejętności oraz twoja wiedza na temat bukmacherki. Oczywiście nie każdy system jest odpowiednikiem innego, ponieważ w przypadku celem niektórych systemów może to być jak największy potencjalny zysk, w przypadku innych można zminimalizować ryzyko utraty wszystkich typów. Należy podkreślić, że system gier powinien być dostosowany do naszej sytuacji finansowej i doświadczenia – to ułatwi nam wygrywanie.

Zanim zaczniesz korzystać z systemów bukmacherskich, powinieneś zacząć gromadzić doświadczenie – gracze, którym wydaje się, że są doświadczeni, mogą rozpocząć grę przy użyciu bardziej zaawansowanych systemów obstawiania.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Tylko jedna dyscyplina sportowa na start

Ta metoda nie może nam pomóc w obstawianiu – dlatego bardzo ważne jest, aby specjalizować się w dyscyplinach, które nam odpowiadają. Na przykład może to być piłka nożna, hokej lub siatkówka. Chodzi o to, aby nie mniej lub bardziej odwracać uwagę z jednego sportu na inny, ale skupić się na jednym sporcie – ponieważ oczywiście, jeśli chcemy zarabiać na zakładach sportowych, Dajemy właściwy wynik. Oczywiście jeśli mamy już spore doświadczenie w jednej kategorii sportowej i bez problemu możemy wygrać w każdym typie – lepiej rozwijać się w innym kierunku – ale skoro czytasz ten poradnik, możesz nie mieć takiego doświadczenia, dobrze?

Skorzystaj z informacji na forach

Forum bukmacherskie to świetne miejsce do uzupełnienia naszej wiedzy lub zdobycia nowej wiedzy na temat sposobów zarabiania pieniędzy w firmie bukmacherskiej, więc korzystanie z for to niezły sposób, aby to zrobić – poprawić swoje umiejętności pisania lub nauczyć się nowej wiedzy. Z jednej strony powinniśmy też uważać, bo fora gier bukmacherskich to nie tylko ludzie, którzy chcą nam pomóc, ale także ludzie, którzy chcą nas skrzywdzić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Analiza bukmacherska

Naturalnie wykonywanie analizy bukmacherskiej to świetny sposób na to, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Bez tego bardzo ciężko będzie ci obstawiać zakłady z sukcesem, bo przecież gra na zakładach bukmacherskich polega na tym, że mimo iż bukmacher twierdzi, że wynik będzie inny, to pokażesz, mu, że to nieprawda. Naturalnie nie jest to łatwe do osiągnięcia, ale jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz, to za którymś razem na pewno uda ci się wygrać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego zakłady online to gra losowa?
Następny artykułRanking aplikacji mobilnych 2021
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.