Siatkówka to bardzo niedoceniany sport w naszym kraju. Oczywiście, z tego powodu, że piłka nożna jest jednym z najłatwiejszych sportów do uprawiania, siatkówka naturalnie jest przez to mniej popularna, z resztą tylko dlatego że podrzucanie piłki jest trudniejsze niż jej kopanie. No ale dobrze, skoro już wiecie, że nie przepadamy za piłką nożną, czas wam przybliżyć – jak obstawia się siatkówkę na zakładach bukmacherskich. Zapraszamy!

Business People Walking Financial Figures Concept

Zanim zaczniemy – trochę kontekstu w kwestii popularności tego sportu

Siatkówka jest sportem, w którym nasza reprezentacja odnosi wielkie sukcesy. Co zabawne, nawet składy rezerwowe potrafią dokopać naszym przeciwnikom, przez co trenerzy często mają dylemat, który skład wybrać. Byliśmy już mistrzami świata i Europy. Wystarczy, że w kadrze pojawi się trener, który uporządkuje grę, a zawodnicy już wiedzą, jak wygrywać mecze. Bukmacherzy również zauważają, że ten sport może być dla nich bardzo opłacalny, w dzisiejszych czasach wiadome jest już, że zakłady bukmacherskie na siatkówkę mogą przynieść zawrotne zyski.  

Mecze Polaków potrafi oglądać nawet ponad dziesięć milionów osób, co przekłada się prawdopodobnie na ogromne zyski bukmacherów. Najważniejsze jednak, że sukcesy polskich siatkarzy inspirują dzieci, a coraz więcej młodych ludzi chciałoby zostać profesjonalnymi siatkarzami. Siatkówka ma wyjątkowo oddanych kibiców, którzy lubią obstawiać swoje ulubione drużyny lub też nawet naszą kadrę narodową, na najważniejszych międzynarodowych turniejach.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jak typować siatkówkę aby wygrywać?

Obstawianie zakładów bukmacherskich na siatkówkę,  jak z resztą innych sportów u bukmachera jest niezmiernie proste. Pierwsze, co powinniśmy zrobić, to na pewno wybrać odpowiedniego dla nas bukmachera. Na Polskim rynku istnieje ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, i każdy z nich oferuje inne promocje oraz bonusy na start, dlatego też powinniśmy zaczekać chwilę, oraz wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Oczywiście są również i takie bonusy, które mogą zostać wykorzystane na obstawianie danego sportu, dlatego też akurat być może trafimy na taki – który będzie akurat ważny jedynie na obstawienie siatkówki.

No ale wróćmy do tematu, po wyborze odpowiedniego bukmachera musimy następnie się zarejestrować oraz odebrać nasz bonus, po czym możemy już zacząć obstawiać! Ale zaraz – pomyślicie, a co to za kupony? Akumulator, 1×2, o co w tym wszystkim chodzi? – A więc właśnie, tu dochodzimy do kolejnego etapu przygotowania nas do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

U bukmachera możemy obstawiać różne rodzaje zakładów bukmacherskich, ale my opiszemy tutaj akurat ten, który będzie nam najbardziej przydatny do obstawiania siatkówki właśnie – chodzi nam o 1×2 – polega on na tym, że obstawiamy tutaj albo zwycięstwo gospodarzy, remis bądź wygraną gości. Polecamy akurat ten rodzaj, z racji tego że jest on najpopularniejszy, i możemy go spotkać praktycznie u każdego bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoczątkujący typer w bukmacherce – poradnik
Następny artykułJak grać u bukmachera?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.