Coraz więcej osób interesuje się grą w golfa i obstawianiem zakładów na ten sport. Ale jak zacząć grać w zakłady na golfa? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady na golfa?

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do sukcesu w golfie jest zrozumienie typów dostępnych zakładów i nauczenie się, jak wybrać te najcenniejsze informacje dotyczące zakładów. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami, powinny najpierw zebrać informacje o tym jak ich potencjalni faworyci grają.

Wybierz swojego faworyta

Bazując na mocnych i słabych stronach, powinieneś wybrać tego faworyta, który osiąga średnie wyniki na wszystkich polach. Wybranie kandydata, który gra dobrze na jednym polu, ale na drugim już słabo może przełożyć się na w różne wyniki w grach. Dlatego zanim wybierzesz zawodnika na którego będziesz obstawiać, spróbuj prześledzić jego karierę i sprawdzić, które pola dla niego są najlepsze -i jakie warunki preferują. Najlepsi gracze są w dużej mierze uniwersalni, ale jest ich niewielu i przez większość czasu nie warto na nich obstawiać, ponieważ każdy bukmacher też obstawia ich zwycięstwo. Obstawianie na takie gwiazdy jak Tiger Woods ma tyle sensu, co wpisywanie w internet haseł typu ,,typy euro 2021” – z racji tego że bukmacherzy po prostu nie pozwolą ci wygrać przy najlepiej opłacanych golfistach świata.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Postaraj się znaleźć jak najwięcej informacji

Dane takie jak średni wynik i dokładność uderzeń gracza są niezłym sposobem na określenie szans danego zawodnika. Jeśli jednak chcesz skorzystać z bardziej zaawansowanych metod na zakładach golfowych, najlepiej jest sprawdzić statystyki bezpośrednio tego zawodnika na wybranym polu golfowym, takie jak liczba uderzeń, oraz ile razy udało mu się trafić do dołka jako pierwszy.

Co warto jeszcze wiedzieć na ten temat?

Przede wszystkim ten rodzaj gry nie jest zbyt popularny w naszym państwie – zawody na golfa są zdecydowanie bardziej popularne w Ameryce Północnej. Dlatego, aby obejrzeć niektóre mecze, które są transmitowane na żywo, trzeba czekać zazwyczaj do późna w nocy (2-4 rano). Ponadto nawet najwięksi bukmacherzy, tacy jak STS, nie oferują zakładów golfowych. Z tych dużych bukmacherów tylko Fortuna oferuje takie zakłady, ale w porównaniu do ofert zagranicznych jest tak naprawdę niewiele zakładów, więc można śmiało powiedzieć, że żaden bukmacher nie ma przyzwoitych ekspertów i nie jest nimi zbytnio zainteresowany, dlatego też jeśli wyrobisz sobie odpowiednie doświadczenie, oraz ekspertyzę, to bardzo łatwo możesz na tym nieźle zarobić!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Promocje bukmacherskie na golfa?

Na to raczej nie masz co liczyć, ponieważ większość legalnych bukmacherów oferuje zazwyczaj promocje tylko na te najbardziej znane dyscypliny sportowe – a na te najmniej popularne raczej nie masz co liczyć, ale z drugiej strony to oznacza też, że masz nieco większe szanse na ogranie bukmachera, aniżeli na innych dyscyplinach sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarabiać na typowaniu meczy? – Poradnik 2021
Następny artykułOd czego zacząć, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.