Zakłady bukmacherskie to w głównej mierze bitwa o informacje. Nie da się tego ukryć, że niełatwo jest znaleźć coś, co bukmacherowi umknęło, jednakże jeśli to nam się uda, to najprawdopodobniej będziemy mogli wygrać u niego dużą kwotę pieniężną, o ile oczywiście sami postawimy wiele. Jednakże jakie są najlepsze sposoby na to, aby szukać trafnych informacji o zakładach bukmacherskich?

Jak szukać informacji o zakładach bukmacherskich?

Zacznij od for bukmacherskich

To może wydawać się dość bzdurne, jednakże korzystanie z for bukmacherskich to świetny sposób na to, aby dowiedzieć się czegoś więcej o danym zakładzie (o ile oczywiście jest on na tyle popularny, aby na jego temat toczyła się dyskusja). Z drugiej strony na danym forum może się znaleźć osoba, która coś wie więcej o danej drużynie, bądź nawet obraca się w tych samych kręgach, co ci, co mają na przykład za niedługo mecz. W końcu nie musi to być ktoś, kto sam nosi koszulkę danej drużyny, ale przykładowo masażysta, czy nawet woźny. Dlatego też warto jest odwiedzać renomowane fora bukmacherskie, na których możesz ,,wyszperać” niekiedy naprawdę ciekawe informacje, które być może umknęły bukmacherowi.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Ostatnie miesiące sprawiły, że może być ciężej wygrywać zakłady

Każdy gracz powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jego bukmacher będzie próbował odzyskać środki z utraconych miesięcy, zwykle zwiększając swoją marżę lub zmieniając zasady promocji, co utrudni ci wygraną, nie mówiąc już o wypłacaniu premii z zakładów. Jeśli absolutnie nie zależy nam na wygrywaniu to ta zmiana dla nas nie będzie miała większego znaczenia. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, bo przecież największe sezony sportowe, takie jak dla piłki nożnej, powoli dobiegają końca. W końcu jutro mamy już pierwszego września. Nie jest wstydem w końcu obstawiać tylko i wyłącznie dla zabawy, z racji tego, że ten rok nas po prostu nie rozpieszcza. Ciężko jest znaleźć swoje miejsce w zakładach bukmacherskich, nie mówiąc już o tym, że przez koronawirusa jeszcze ciężej jest wygrać, ponieważ raz, nie ma zakładów na największe wydarzenia sportowe tego roku, dwa, jak już wcześniej wspominaliśmy – marże bukmacherskie.

Jak najlepiej spożytkować swój czas – w przerwie od zakładów bukmacherskich?

Jedną metodą jest ciągłe analizowanie zawodów sportowych, w końcu dzięki braku zakładów będziemy mieli wiele czasu na to, aby się jej nauczyć a drugą metodą jest oczywiście metoda prób i błędów – czyli typowanie zakładów (bez obstawiania) na inne sporty. Oczywiście zawsze pamiętaj, że bukmacherzy rzadko popełniają błędy i dlatego traktuj swoje trafne typy bukmacherskie jako coś, co udało ci się zdobyć, a nie coś, na co zasługujesz. Nawet jeśli uda ci się trafić kilka typów pod rząd, to nie zachowuj się jak wielki znawca tematu – naturalnie możesz odczuwać dumę z tego, że ci się to udało, ale też nie przesadzaj w drugą stronę, ponieważ jeśli tak zaczniesz się zachowywać wśród twoich znajomych typerów – to bardzo szybko stracisz ich poważanie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie typów sportowych – czy to zły pomysł podczas wakacji?
Następny artykułJak dobrzy gracze obstawiają zakłady u bukmachera? – Poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.