Nie da się ukryć, że STS to jeden z topowych bukmacherów na naszym, Polskim rynku. Większość z usług tego bukmachera jest naprawdę świetnie odbierana przez większość graczy, nie inaczej jest w przypadku konta tymczasowego, które jest świetną opcją dla ludzi, którzy jeszcze nie zdecydowali się ,,na poważnie” wejść do świata bukmacherki. Jak więc założyć konto tymczasowe u STS?

Jak założyć konto tymczasowe u STS?

Jak to się wszystko zaczęło? Czyli konto tymczasowe u STS

Jeszcze do niedawna tylko Totalbet pozwalało na grę bez weryfikacji danych. Tuż po tej firmie podobną opcję wprowadziła legalna firma bukmacherska Fortuna. Dołączenie STS do tego grona było tylko kwestią czasu. O wprowadzeniu rejestracji bez weryfikacji danych poinformował Mateusz Juroszek, zarządca marki. Pomimo że na oficjalnej stronie www.sts.pl nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać.

Zakładanie konta tymczasowego u STS – dwa kroki

Krok 1 – Klikamy przycisk “Rejestracja” na stronie www.sts.pl, a następnie podajemy adres e-mail, do którego ma być przypisane konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

Krok 2 – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Wpisujemy go i dodatkowo podajemy jeszcze tylko imię, nazwisko oraz numer PESEL!

Czy konto tymczasowe u STS ma jakieś ograniczenia?

Otworzenie konta tymczasowego u STS niestety wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim można dokonywać na nie jedynie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po potwierdzeniu danych.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jakie są zalety konta tymczasowego u STS?

Na pewno niezwykle wygodną funkcją jest brak konieczności podawania od razu numeru konta. Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku. Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe u jednego z najlepszych legalnych bukmacherów na rynku (czyli STS) to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych.

Najczęściej zadawane pytania – STS

Jaki jest najnowszy kod promocyjny STS?

– Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

– Czy STS posiada własną aplikację mobilną?

– Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Czy w STS można oglądać za darmo mecze live?

– Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego korzystanie z for bukmacherskich może być dla nas groźne?
Następny artykułCzy warto jest korzystać z usług bukmachera Milenium?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.