Legalne firmy bukmacherskie w Polsce to od czasów nowelizacji ustawy hazardowej nowość. Na ten moment (06.11.2019) – mamy na naszym rynku 16 legalnych firm bukmacherskich. Która z tych firm jest najlepsza? Ile można zarobić na obstawianiu u nich? Która ma najlepsze kursy ogólne? Tego dowiecie się w naszym artykule!

Legalni bukmacherzy w Polsce
Legalni bukmacherzy w Polsce

Legalni bukmacherzy w internecie

Większość legalnych Polskich bukmacherów postawiła na szeroko rozwijającą się ofertę internetową (Przykładem może być tutaj firma bukmacherska Betclic – która mimo posiadania na to licencji – nie posiada żadnych punktów naziemnych w Polsce). Bukmacherzy aktualnie w internecie pozyskują największa liczbę graczy, a sami typerzy wykazują duże zainteresowanie zakładami sportowymi.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jakie są zalety obstawiania w internecie?

Obstawianie zakładów sportowych przez internet – przynosi wiele korzyści, jak również pozwala śledzić wydarzenia sportowe na bieżąco. Do głównych zalet należą :

bonusy i promocje bukmacherskie – dzięki oferowanym pakietom powitalnym oraz przygotowanym programom lojalnościowym możliwe opracowanie własnej strategii bez ryzyka, jak również uzyskania większych korzyści finansowych. Uzbierane punkty z programów można wykorzystać na kolejne zakłady.

możliwość śledzenia zdarzeń – dzięki sieci internetowej możliwe jest całodobowe kontrolowanie zdarzeń, wyników czy proponowanych zakładów. Dzięki tej możliwości każdy gracz jest stale na bieżąco ze swoimi typami.

obstawianie bez wychodzenia z domu – zawieranie kuponów w sieci nie wymaga wychodzenia w domu, odbieranie nagród odbywa się droga elektroniczną, a sprawdzanie i konstruowanie zakładów odbywa się w zaciszu domowym. 

bukmacherskie aplikacje mobilne – większość bukmacherów daje możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych aplikacji mobilnych, które dostosowane do wszelkiego rodzaju urządzeń. 

Ile można zarobić na obstawianiu zakładów?

To pytanie jest na pewno pierwszym, jakie zadają sobie początkujący typerzy zakładów bukmacherskich, wiadomo gra się przede wszystkim dla pieniędzy. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs . Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, z racji tego, że musimy pamiętać że sama istota hazardu polega na elemencie niewiedzy.

Gra dla zabawy

Mnóstwo fanów zawodów sportowych lubi postawić małą sumę, aby jeszcze bardziej urozmaicić sobie oglądanie meczów. Radość z goli ulubionej drużyny może być zwiększona, gdy wiemy, że zwycięstwo da nam możliwość zarobienia chociażby 20 złotych. Jest to bardzo popularny rodzaj gry, często praktykowany nawet przez osoby, które nie są największymi znawcami tematu, ale chcą poczuć ten dreszczyk emocji, którego brakuje im podczas zwykłego kibicowania.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak grać u bukmachera?
Następny artykułObstawianie wyników meczów piłkarskich u bukmachera – poradnik
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.