W 2019 roku obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się coraz większą popularnością. Uwarunkowane jest to tym, że coraz większa liczba firm bukmacherskich rozpoczyna świadczenie swoich usług dla polskich użytkowników, dzięki czemu usługi tego typu zyskują kolejne wierne rzesze typerów. W poniższym artykule opisujemy jedną z najważniejszych kwestii, która ułatwi życie wszystkim nowo zarejestrowanym użytkownikom. Mowa tutaj o metodach płatności, dzięki którym można opłacić swoje konto bukmacherskie.

metody płatności bukmacherskich
Jak wpłacić depozyt do Polskiego bukmachera online?

Metody płatności u polskich legalnych bukmacherów online

W tej chwili istnieje całkiem spora liczba opcji umożliwiających opłacenie swojego konta bukmacherskiego. Wielu polskich legalnych bukmacherów online stara podążać się za obecnymi trendami w tym zakresie – oferują oni szeroką gamę możliwości płatności, które są jeszcze mało znane. Mowa tutaj chociażby o płatnościach za pomocą Blika, Paysafecarda czy Netellera. Poniżej opisujemy najważniejsze metody płatności, które oferują polscy legalni bukmacherzy online

Płatność kartą kredytową – szybkość i wygoda w jednym

Płatności realizowane za pomocą kart debetowych i kredytowych cieszą się w chwili obecnej największą popularnością. I nic dziwnego – kartę debetową lub kredytową posiada tak naprawdę każdy z nas, dzięki czemu nikt nie ma problemu z wybraniem tej metody płatności. Istnieje oczywiście również szereg atutów, dzięki którym płatności realizowane za pomocą kart kredytowych mają tak duże wzięcie. Mowa tutaj między innymi o tym, że jeśli wybieramy płatność kartą debetową bądź kredytową, to mamy pewność, że nasze dane osobowe będą w 100% bezpieczne – nie istnieje obawa, że nasze poufne dane mogłyby zostać przez kogoś przechwycone i wykorzystane przeciwko nam.

Oprócz tego, płatność kartą debetową bądź kredytową jest bardzo szybka – w większości przypadków transfer pieniędzy na nasze konto bukmacherskie zajmuje maksymalnie kilka minut. Osoby, którym zależy na szybkim zrealizowaniu transakcji, niezwykle często decydują się właśnie na skorzystanie z tej bardzo popularnej metody płatności. Takie metody płatności realizowane są przez popularnych bukmacherów jak Fortuna, STS, Betclic czy LV BET.

betclic bonus 500 pln
Bonus w Betclic – Cashout 500 PLN

Płatności kartą debetową oraz kredytową są również w pełni darmowe – nie ma zagrożenia, że przy wysyłaniu w ten sposób pieniędzy na nasze konto bukmacherskie zostaną od nas pobrane jakiekolwiek opłaty dodatkowe czyt prowizje. W chwili obecnej prawie wszyscy polscy legalni bukmacherzy online oferują swoim użytkownikom możliwość opłacenia swojego konta bukmacherskiego za pomocą karty debetowej bądź kredytowej – nie dotyczy to wyłącznie bukmacherów Milenium oraz etoto. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce także ci bukmacherzy umożliwią swoim klientom opłacenie swojego konta bukmacherskiego za pomocą płatności kartą debetową bądź kredytową. 

Jakie informacje należy podać w procesie finalizowania transakcji kartą debetową bądź kredytową? Jest to bardzo proste – osoby, które mają już doświadczenie w robieniu zakupów drogą online, z pewnością nie będą miały żadnych problemów ze sfinalizowaniem takiej transakcji. Aby wykonać taką transakcję, należy podać imię i nazwisko osoby, do której należy dana karta płatnicza, numer tej karty oraz kod CVC. Kod CVC jest specjalnym kodem zabezpieczającym, który zlokalizowany jest po drugiej stronie należącego do nas plastikowego dokumentu – dzięki niemu zyskujemy gwarancję, że transakcja przez nas realizowana będzie w 100% bezpieczna. 

Błyskawiczne przelewy bankowe

Kolejna z niezwykle popularnych metod na opłacenie swojego konta bukmacherskiego. Jej podstawową zaletą jest niesamowicie krótki czas realizacji przelewu – zatem przelewy tego typu, jak wskazuje nazwa, są naprawdę błyskawiczne. Nie ma również znaczenia to, o jakiej porze dnia lub nocy realizujemy tego typu przelew. Jeśli chcemy wykonać przelew błyskawiczny, powinniśmy wybrać ofertę jednej z istniejących platform pośredniczących. Istnieje duża liczba firm tego typu – Przelewy 24, Dotpay, Tpay, PayU, pay.com. Operatorzy ci nie pobierają żadnych prowizji z tytułu realizacji transakcji.

Poprzedni artykułBetclic nowy legalny bukmacher w Polsce
Następny artykuł5 ,,Nie” które powinniśmy poznać, zanim zaczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE