Z racji aktualnej kwarantanny w Polskiej sieci jest wysyp nowych graczy, którzy nie mają pojęcia o tym, na co powinni uważać, a co powinni znać. Dlatego też dziś przedstawiamy wam nasz nowy poradnik, który pomoże wam w lepszym zrozumieniu świata typów sportowych!

Na co każdy powinien uważać – jeśli chcemy typować zakłady online?

Nie wierz każdemu, kogo spotkasz na internecie

W dzisiejszych czasach co jakiś czas na przykład na facebooku znajdzie się ktoś, kto chwali się wygraną kilka zakładów pod rząd i zaczyna o nim być głośno. Ludzie naturalnie starają się podpytać taką osobę jak mu się to udało. Oczywiście nasz naciągacz odpisuje czasami zdawkowo aby utrzymać pozory, lecz po dłuższej chwili oznajmia że nie ma już więcej czasu na odpowiadanie oraz że czas przejść na jego stronę, gdzie będą mogli się swobodnie wypowiadać i nasz oszust będzie się mógł podzielić z innymi swoim ,,sposobem”. Naturalnie nic nie jest za darmo, wstęp na stronę będzie płatny. No i tutaj pojawia się element naciągania, ponieważ tak naprawdę jego sposób to był łut szczęścia, a sam naciągacz nie wie nawet o czym mówi, ale gada tylko po to aby wyciągnąć od Ciebie dodatkową kasę.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Dlaczego zakłady na piłkę ręczną tracą teraz na popularności?

Według statystyk prowadzonych przez bukmacherów ostatnio najczęściej obstawianą dyscypliną sportową jest e-sport, który cieszy się największym zainteresowaniem graczy zakładów bukmacherskich. Eksperci w tej branży oceniają, że duże zainteresowanie e-sportem pośród typujących wynika z braku rozgrywek sportowych spowodowanych koronawirusem, dlatego też kibice nie są w stanie typować wyników spotkań swoich ulubionych drużyn piłkarskich za pośrednictwem bukmacherów. Popularność e-sportu wywodzi się również tej kwestii, że prawie na całym świecie już od dziecka ludzie są wystawieni na gry online przez co w dorosłym życiu są o wiele bardziej chętni na to, żeby oglądać, bądź nadal oglądać e-sport. Oczywiście z racji kwarantanny, teraz większość osób o wiele chętniej gra i obstawia e-sport, z racji tego że może to robić ze swojego zacisza domowego, nie łamiąc prawa kwarantanny.

Ile możecie zarobić na typowaniu zakładów sportowych?

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często zadają to pytanie już na samym starcie. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra na zakładach naturalnie wiąże się przede wszystkim z zarabianiem pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą wybrane zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy kolejnym zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady nie byłyby tak emocjonujące dla graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłka nożna na zakładach bukmacherskich
Następny artykułCo najlepiej zrobić, jeśli dopiero zaczynamy z typami bukmacherskimi na sport?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.