Każdy wie, że rozstrzał graczy pod względem zaangażowania jest ogromny. W końcu nie każdy lubi bawić się w maklera giełdowego, dlatego też dziś przedstawimy wam porady, z których każdy może skorzystać!

Najlepsze porady dla ,,niedzielnych” graczy zakładów bukmacherskich

Nikt ci nie da zarobić od ,,tak”

Musimy tutaj zejść na ziemię, z racji tego że nikt nam nie da milionów za obstawienie kursu za 10 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak to, że zaraz na ziemię spadnie asteroida która ją zniszczy – no ale teoretycznie jest możliwe, ale prawdopodobieństwo tego jest bardzo niskie). Żeby zarobić dużą kasę u bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych graczy za spore sumy, właśnie dlatego żeby nie pozwalali na wygraną innym. Jeśli nie stąpamy twardo po ziemi, i wydaje nam się, że lekką ręką i bez żadnego przyłożenia się do sprawy wygramy sporo pieniędzy, to radzimy się już obudzić.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to jedno z najlepszych źródeł zdobywania wiedzy o typach sportowych, bądź też poradniki bukmacherskie, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze do uzyskania naszego własnego stylu typowania. Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Piłka nożna jest tutaj bardzo dobrym przykładem, z racji tego że jest to najpopularniejszy sport w Polsce (na świecie również). Dlatego też bukmacherzy z chęcią oferują multum zakładów właśnie na piłkę ,,kopaną” – dzięki czemu łatwym kosztem będziemy w stanie zdobyć doświadczenie, jednocześnie nie rozbijając przy tym banku. Lub naszego domowego budżetu, jak kto woli.

Nie obstawiaj zbyt dużo!

Dobry typer nigdy nie powinien stawiać więcej niż połowę tego co udało mu się wygrać na zakładach bukmacherskich. Naturalnie wielu z was zada teraz pytanie – no ale jak to? A no tak to, inwestowanie zarobionych pieniędzy z powrotem, zamiast roztrwonienie ich jest najlepszym co możemy zrobić. A wracając do tematu, zawsze lepiej jest wygrać trochę mniej, niż później biedować do wypłaty czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy, przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego też najlepiej jest ćwiczyć swoje opanowanie.

Nigdy nie obstawiaj ,,na pałę!”

Niezbyt dobrą cechą, której dobry gracz bukmacherski nie może posiadać (bądź być jej zaprzeczeniem) jest oczywiście nagłość w swoich decyzjach. Zakładów bukmacherskich nie można po prostu stawiać ,,na pałę” ponieważ wtedy nic nie uda się nam osiągnąć, a tylko zmarnujemy na przykład nasz bonus powitalny od bukmachera, bądź jeśli uchowaj Boże jesteśmy już po kilku typach sportowych, nasze pieniądze. Po raz kolejny, doświadczony typer przed każdym obstawieniem sprawdza, ile chce postawić, jak chce postawić i co chce postawić. Analizuje każdy ruch swojego faworyta oraz jego drużyny przeciwnej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo najlepiej zrobić, jeśli dopiero zaczynamy z typami bukmacherskimi na sport?
Następny artykułObstawianie typów sportowych – czy to zły pomysł podczas wakacji?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.