Typowanie wyników meczów piłkarskich nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego też najlepiej przed tym, jest się odpowiednio przygotować. Idealnym sposobem na to, jest przeczytanie kilku poradników, a tak się składa, że przypadkiem jeden dla was mamy, a więc, jak obstawiać wyniki meczów piłkarskich u bukmachera?

Obstawianie wyników meczów piłkarskich u bukmachera – poradnik

Pamiętaj o wybraniu legalnego bukmachera

Wybór legalnego bukmachera to coś, co powinniśmy rozważyć zaraz po postanowieniu, że będziemy obstawiać zakłady bukmacherskie, ponieważ jeśli będziemy obstawiać u nielegalnych bukmacherów, to może to nas bardzo zaboleć (w portfel). Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy wolimy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy będziemy obstawiać przez internet.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Planuj swoje typy!

Plan na kilka następnych typów przy piłce nożnej to podstawa, z racji tego że bez tego, nawet w życiu codziennym tak naprawdę niewiele osiągniemy. Na sam początek powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu. Najważniejsze jest skupienie uwagi na piłce nożnej, oraz to, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Wykorzystaj freebet bukmacherski!

Jeśli chcemy wygrywać na typowaniu wyników piłki nożnej, a dopiero zaczynamy naszą przygodę z zakładami na ten sport, to powinniśmy zdobyć odpowiednie doświadczenie. Świetnym sposobem na to są właśnie freebety bez depozytu ponieważ zazwyczaj, albo są one darmowe, albo też uaktywniają się po minimalnej wpłacie własnej (szczegóły danej promocji zawsze są uwzględnione w regulaminie, który powinniśmy przeczytać) – dzięki nim możemy spokojnie obstawiać zakłady na piłkę nożną, bądź inny rodzaj zakładów bukmacherskich – który na przykład wcześniej nie obstawialiśmy. Dzięki właśnie tej opcji, nawet jeśli trafi nam się porażka, to tak naprawdę nic nie stracimy, a tylko zyskamy doświadczenie.

Na początku skup się na ,,singlach”!

 Na początku naszej przygody z zakładami na piłkę nożną powinniśmy skupić się na ,,singlach”, ponieważ nawet doświadczeni typerzy, którzy regularnie wygrywają na zakładach bukmacherskich obstawiają wyłącznie kupony pojedyncze. A dlaczego? To proste – w porównaniu z innymi dostępnymi kuponami szanse na zwycięstwo są naprawdę wysokie – wynosi one od 33 do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się obstawić. 


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy w Polsce
Następny artykułDlaczego korzystanie z for bukmacherskich może być dla nas groźne?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.