Wielu graczy na samym początku nie ma zupełnie pojęcia, od czego zacząć, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie – w końcu nic dziwnego, ponieważ aby zdobywanie wiedzy na temat obstawiania zakładów jest całkiem czasochłonne. Dlatego też dziś przedstawimy ci, od czego możesz zacząć, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem!

Od czego zacząć, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem?

​Początki obstawiania zakładów – gdzie zacząć?

Na pewno od wyboru odpowiedniego bukmachera. Nie oznacza to, że musisz założyć tylko jedno konto. Możemy też założyć kilka różnych kont. Musisz jednak pamiętać, że jak wszystko inne otwieranie wielu kont u bukmacherów ma swoje zalety i wady. Posiadanie wielu kont zmusza do inwestowania depozytów z wielu źródeł. Choć z drugiej strony zmniejsza to ryzyko bankructwa. Jeśli jednak szukasz wielu możliwości i łatwego zarobku, możesz wybrać to rozwiązanie i przekonasz się, że będzie to bardziej opłacalne finansowo.

Naturalnie po wyborze bukmachera, trzeba zająć się kwestią analizy bukmacherskiej. Dla niektórych jest to łatwe, polegają na własnej analizie wzorców wydarzeń sportowych i często wygrywają w zakładach. Inni osiągnęli jakiekolwiek wyniki w przeciągu kilku miesięcy, a nawet kilku lat i nie czasami przegrywają. Najważniejsze jest, aby uczyć się na błędach i nie powtarzać niewłaściwego sposobu myślenia.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

​Poprawne obstawianie wymaga praktyki

Nie możesz oczekiwać, że po prostu obstawisz byle jaki mecz i wygrasz. Jeśli chcesz znaleźć własną drogę do wygranej u bukmachera, musisz poświęcić dużo czasu na rozwijanie swoich umiejętności, aby uzyskać przejrzystą analizę strategiczną w wybranej przez siebie dyscyplinie sportowej.

W ten sposób możesz zarobić dużo pieniędzy, ale musisz być ostrożny, ponieważ nie zawsze możesz wygrać – ponieważ zdarzały się poważne niepowodzenia – tylko dlatego, że sport jest bardzo nieprzewidywalny. Warto wspomnieć, na jakie dyscypliny stawia większość graczy – w zakładach sportowych najczęściej stawia się na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks i koszykówkę. Warto zaakceptować taki klucz – im mniej popularna dyscyplina – tym lepiej, bo łatwiej zdobędziesz wygraną. Oczywiście, jeśli chodzi o samą wygraną, to też będzie mniejsza, ale zdecydowanie lepiej wygrać niż przegrać wszystko, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

​Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy

Fora bukmacherskie to świetny sposób, aby uzyskać pomoc dotyczącą zakładów. Jeśli nie jesteś czegoś pewien lub uważasz, że gdzieś popełniłeś błąd, wystarczy zadać tam pytanie, w większości przypadków uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź – ale uważaj, ponieważ legalni bukmacherzy też wysyłają swoich pracowników, aby podglądali poczynania graczy. Naturalnie na samym początku nie musisz o to dbać, ale z czasem zdecydowanie lepiej jest dołączać do bardziej zamkniętych grup, aby uniemożliwić bukmacherom poznanie twojej strategii.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady na golfa?
Następny artykułReprezentacja Włoch już jest w fazie pucharowej, kto będzie ich przeciwnikiem? Euro2020
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.