Piłka nożna na zakładach bukmacherskich to numer jeden wśród najczęściej typowanych dyscyplin sportowych u bukmachera. Spowodowane jest to głównie tym, że piłka nożna sama w sobie jest najpopularniejszym sportem na świecie, a bukmacherzy działają na tej zasadzie, że im większa popularność danego sportu, tym więcej będą w stanie zaoferować nam zakładów. No ale wracając do tematu – jak obstawiać mecze w internecie na zakładach bukmacherskich?

Piłka nożna na zakładach bukmacherskich

Planuj swoje pierwsze zakłady na piłkę nożną!

Jeżeli zdobywać pieniądze na zakładach sportowych, musimy ułożyć sobie plan na odpowiednie typowanie naszych wyników spotkań piłkarskich. Wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa jest kolejnym czynnikiem, na który musimy uważać, ale o tym za chwilę. Wracając jednak do tematu, nie chodzi tutaj o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, ale najlepiej będzie, jak skupimy się na kilku wybranych typach. Jeśli chodzi o rzeczy które będą nam pomocne przy ukształtowaniu naszego sposobu obstawiania zakładów na piłkę nożną, to na pewno są to strony z darmowymi typami (oczywiście z dobrą reputacją), nie chodzi tu o to, aby powtarzać te same, utarte schematy, tylko poszukać ,,elementów” które będą pasowały do nas, postarajmy się spojrzeć na to, jaki tok rozumowania przyjmują inni gracze, oraz odpowiednio to przeanalizować. Odpowiednie zarządzanie kapitałem też jest bardzo ważne, z racji tego że jeśli obstawimy w pewnym momencie za dużo, to możemy się pożegnać z całą ciężką pracą, którą włożyliśmy w przygotowanie naszego własnego stylu obstawiania, z racji tego że zapewne już wtedy nie będziemy mieli za co obstawiać.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Zakłady pojedyncze

Ten typ zakładów bukmacherskich jest najpopularniejszym sposobem na wygrywanie z bukmacherem, dlatego że obstawiając taki typ zakładów możemy mieć większą pewność, że wygramy (szansa na zwycięstwo to, w zależności od zakładu 33 do 50 procent) dlatego też można zainwestować w niego więcej pieniędzy. Zakład na singlu powinien być dokładnie przeanalizowany w każdym aspekcie aby zminimalizować ryzyko przegranej, jednakże musimy wziąć pod uwagę to, że porażka i tak może się zdarzyć, ponieważ niespodzianki zdarzają się wszędzie, dlatego planuj swoje typy mądrze!

Pamiętaj o tych rzeczach!

Nawet początkujący gracz zakładów sportowych powinien posiadać nerwy ze stali. Mierny bądź kiepski gracz niestety jest bardzo płochliwy, jak koń któremu przed nosem otworzono parasol (coś za często mówimy o tych koniach, chyba czas zmienić nieco porównania) co jest niestety bardzo szkodliwe dla jego sposobu typowania, ponieważ niestety ale ciągła zmiana zdania na co postawić, bądź po prostu czysta panika przy obstawianiu, nie wróży dobrej kariery takiej osobie. Przypominamy, że obstawianie zakładów bukmacherskich ma być zabawą, odskocznią od szarej normalności, a nie kolejnym zmartwieniem. Dlatego jeśli jesteś osobą która nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i ma problem z tym aby podejmować decyzje pod presją, nie obstawiaj zakładów bukmacherskich, ponieważ raz będziesz rozczarowany, dwa nie dość że nic nie zarobisz, to na dodatek stracisz. Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić, aby zacząć wygrywać na zakładach sportowych?
Następny artykułNa co każdy powinien uważać – jeśli chcemy typować zakłady online?
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.