Co powinien wiedzieć każdy typer zakładów bukmacherskich? Co zrobić, kiedy nie wiemy jak typować zakłady bukmacherskie? Jakie typy zakładów bukmacherskich możemy wyróżnić? Wystarczy wyszukać te frazy w internecie, a zapewne znajdziemy trzy różne artykuły na ten temat. No ale przecież nikt nie ma tyle czasu, aby przeglądać kilka artykułów na raz, czyż nie? Dlatego chcieliśmy dzisiaj wam przedstawić kilka porad dla nowych typerów zakładów bukmacherskich.

Początkujący typer w bukmacherce – poradnik

Rada numer jeden – sam zacznij uprawiać sport?

A czemu nie? W końcu sport to zdrowie, poza tym jeśli już aktualnie uprawiasz sport, to można powiedzieć że oprócz doświadczenia w sporcie, masz już doświadczenie w bukmacherce, nieprawdaż? Przytakujecie z grzeczności, rozumiem, no ale nie martwcie się, zaraz zrozumiecie o co mi chodzi. Z racji tego że większość zakładów sportowych, tak jak sama nazwa to mówi, jest na sport. Czyli w tych zakładach będziemy obstawiać na przykład spotkanie Wisły Kraków z Legią Warszawa (totalnie przypadkowo podane drużyny) bądź też inne sporty takie jak tenis czy koszykówka. Chodzi tu mniej więcej o to, że zapewne sami korzystaliśmy z pewnych taktyk, i wiemy też jak takie ,,zagrywki” w większości przypadków występują, czyż nie? Podobnie jest z obstawianiem, my tylko (przynajmniej w tych najprostszych rodzajach zakładów) obstawiamy wynik.

No ale jeśli chcemy być dobrym typerem zakładów bukmacherskich, to powinniśmy najpierw się nieco dowiedzieć o drużynie, którą mamy zamiar obstawiać, jakich taktyk używają oraz czego możemy się po nich spodziewać. Naturalnie trzeba tu również powiedzieć, że bukmacher głupi nie jest, i on również będzie starał się przewidzieć, jak obie drużyny się zachowają, no ale żeby go ograć my musimy być lepsi, nieprawdaż? Dlatego też doświadczenie w rejonie sportu, jeśli chcemy obstawiać zakłady na sport jest niezwykle ważne.

Rada numer dwa – dowiedz się, jakie istnieją rodzaje zakładów bukmacherskich

Stare chińskie przysłowie mówi ,,daj mężczyźnie rybę, a będzie najedzony przez jeden dzień. Daj mu wędkę a będzie najedzony przez całe życie”. Co ma to przysłowie do naszego poradnika? Tak w zasadzie to niewiele, ale i tak uważamy że warto je poznać. No dobrze, trochę ma, chodzi mi tu mniej więcej o to, że opisanie wszystkich rodzajów zakładów bukmacherskich w jednym poradniku byłoby bez sensu, dlatego opiszę wam tutaj dwa, które uważam że powinny wam pomóc w starcie z zakładami bukmacherskimi.

1×2 – czyli podstawa podstaw

Zakład ten polega mniej więcej na tym, że typujemy wygraną, przegraną, bądź remis. Dla gospodarzy, bądź dla gości. Jest to najpopularniejszy zakład przy obstawianiu piłki nożnej, również dużo mówi sam przez siebie, nieprawdaż?

Zakłady specjalne – tyki tyki polityki…

Tak jak mowa o w tym w tytule, są to zakłady specjalnie przygotowane przez bukmachera na jakąś okazję, na przykład z okazji nadchodzących wyborów nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, bądź też nowego wyścigu kosmicznego, chodzi tu mniej więcej o to, że zakłady te nie są o tematyce sportowej, więc jeśli interesujemy się czymś na co dzień i jest to wydarzenie na skalę globalną, to będzie nam bardzo łatwo przewidzieć i obstawić wynik.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPraca u bukmachera – czyli doświadczony typer ,,po ciemnej stronie mocy”
Następny artykułJak obstawiać siatkówkę na zakładach bukmacherskich? – poradnik dla początkujących
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.