Granie na zakładach bukmacherskich wiąże się z wygranymi, ale również niestety z przegranymi, natomiast to od nas zależy czego będzie więcej, a czego mniej. Edukowanie się w tej dziedzinie jest bardzo istotne i należy o tym pamiętać. Dlatego dzisiaj przedstawimy wam parę istotnych kwestii związanych z zakładami bukmacherskimi.

Co zrobić, aby zacząć wygrywać na zakładach sportowych?
Podstawy grania na zakładach bukmacherskich

Fora bukmacherskie to idealne miejsce na wiedzę

Jeśli chcesz pozyskać wiedzę na temat zakładów bukmacherskich to z pewnością znajdziesz ją na forach bukmacherskich. Tam ludzie z całego świata bukmacherki udzielają się, opowiadają o swoich poglądach na temat zakładów i przekazują swoją wiedzę. Można się na nich wiele nauczyć, ponieważ możemy tam spotkać bardzo wielu graczy którzy są doświadczeni w obstawianiu zakładów bukmacherskich, a skąd najlepiej się uczyć niż od osób które wiedzą jak powinno to wyglądać i jak należy grać poprawnie. W dodatku znajomości które tam znajdziemy mogą być nam bardzo przydatne. Natomiast należy uważać na oszustów którzy tam grasują, gdyż często jest tak, że podają ludziom niedoświadczonym bardzo wiele błędnych informacji które później owocują w przegraną osoby które je pozyskała. Dlatego należ zawsze sprawdzać wszystkie informacje które się uzyskało na forach bukmacherskich co najmniej dwa razy, aby późnej nie denerwować się takimi wydarzeniami.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Nie ma osoby która by nigdy nie przegrała

Nie ma takiej osoby co by nigdy nie przegrała zakładu bukmacherskiego. Jest to absolutną prawdą i to potwierdza każdy, natomiast wręcz jest nie możliwe aby nigdy w życiu nie przegrać zakładu. Nawet najlepszym zdarzają się potknięcia i o tym należy pamiętać. Więc jeśli masz problem ze strachem należy go szybko wyeliminować ze swojej głowy, ponieważ on spowoduje, że będziesz jeszcze bardziej się pogrążał w większych przegranych, ponieważ przez strach będziesz bał się obstawić na całkiem ciekawe zakłady i tym samym będą tobie uciekały pieniądze, a intuicja będzie podpowiadała abyś obstawiał zakłady które są beznadziejne i tym samym będziesz na tym tracił. Należy sobie uświadomić tą jedną ważną kwestie, że jeśli grasz u bukmachera to porażka będzie czymś normalnym i zawsze się ona pojawi, bez względu na to na jak dobrą drużynę postawisz ona zawsze bezie, ponieważ sport jest nie przewidywalny w stu procentach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Omijaj AKO szerokim łukiem

Zakłady AKO są alternatywą na to gdy nie masz co robić z pieniędzmi. Granie na tego typu zakładzie wiąże się ze stratą jaką poniesiemy obstawiając go. Na zakładach AKO mamy oczywiście większą możliwość wygrania dużych pieniędzy, natomiast szansę na to są znikome, gdyż w tym przypadku na jeden główny zakład przypadają kilka mniejszych, które oczywiście muszą pójść po myśli obstawiającego. W tym momencie gdy jest dziesięć zakładów na jednym to szansę na powodzenie mamy praktycznie zerowe. Dlatego jeśli masz co robić z pieniędzmi to obstawiaj zakłady pojedyncze.

Poprzedni artykułReprezentacja Włoch już jest w fazie pucharowej, kto będzie ich przeciwnikiem? Euro2020
Następny artykułCiekawostki bukmacherskie
Jakie promocje i darmowe bonusy może w Polsce oferować legalny bukmacher internetowy? Najczęściej są to bonusy bez depozytów, freebety i zakłady bez ryzyka. Bukmacher internetowy jest o wiele ciekawszą opcją niż zakłady stacjonarne, to właśnie przez internet można uzyskać najwięcej.