Chcesz wybrać takie podmioty hazardowe, które są nie tylko legalne? Oczywiście, to tak naprawdę kwestia priorytetowa. O niej nie można ani przez moment zapominać. W drugiej kolejności możesz zwracać uwagę np. na hojne bonusy. Czy warto z nich korzystać? Tak. Trzeba jednak starannie wybrać takie bonusy, które będą dobrze sprawdzone. Poniżej możesz zapoznać się z najlepszymi promocjami.

Co oferuje Betfan?

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że warto wybierać wszystkie możliwe promocje bukmacherskie. W końcu praktycznie każda firma hazardowa ma je w swojej ofercie. Tak to jednak do końca nie działa. Nie wszystkie bonusy powitalne na start są rzeczywiście godne zaufania. Warto podkreślić, że niektóre z nich dobrze wyglądają tylko na początku. Jeśli jednak przeczytasz dokładnie regulamin, to dowiesz się, że oferta wcale nie jest taka atrakcyjna. Na pewno sport.betfan.pl promocje powitalne od Betfan nie zaliczają się do tego grona. Warto zauważyć, że ta firma bukmacherska jest legalna i uczciwie podchodzi do swoich Klientów. Użytkownicy doceniają tego buka za wiele kwestii. A chodzi m.in. właśnie o bonusy powitalne.

Na nich naprawdę możesz skorzystać w praktyce, a nie tylko w teorii. Oferowany jest m.in. cashback do 600 PLN. Jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz kod promocyjny „BETONLINE”, to zgarniesz także zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Bardzo dobra promocja czeka także na osoby, które zdecydują się na drugi depozyt. Warto wiedzieć, że oferowane jest bowiem podwojenie. Aż do 1000 PLN.

Na co można liczyć po założeniu konta online w STS?

Wiele hojnych i uczciwych promocji (niezawierających żadnych kruczków, czy niespodzianek) przygotowała także firma bukmacherska STS. Nie mamy wątpliwości. Tam też warto mieć konto. Na dobry początek możesz liczyć na bonus bez depozytu. Musisz tylko założyć konto oraz potem wpisać kod promocyjny „BETONLINE”. Nie trzeba na tej płaszczyźnie wpłacać żadnych pieniędzy. Jeśli wykonasz dwa poprzednio opisane zadania (bardzo proste), to otrzymasz 29 PLN bez depozytu. Jak zaś zdecydujesz się na zrealizowanie wpłaty, to zgarniesz kolejny, jeszcze lepszy, bonus.

Oferowane jest bowiem podwojenie depozytu. Aż do 1200 PLN. To tutaj jednak cały czas nie wszystko. Dodatkowo STS oferuje bowiem po 20 PLN na sporty wirtualne oraz na gry karciane, które także znajdują się w ofercie tego popularnego bukmachera online.

Co przygotował dla nowych graczy Betclic?

Szukasz sprawdzonego, legalnego buka? Interesują Cię nie tylko te kwestie, lecz tak samo atrakcyjny bonus na start? W takim razie warto zdecydować się na Betclic. Co oferuje zaś ta firma bukmacherska? To cashback. Zaraz dowiesz się, jak go zainkasować. Musisz mieć konto w Betclic. Nie zapominaj o wpisaniu kodu promocyjnego „KOD550”. Potem czeka na Ciebie jeszcze jeden krok do wykonania. Chodzi zaś o zrealizowanie depozytu. Maksymalnie możesz otrzymać od tej firmy bukmacherskiej cashback do 550 PLN. To na pewno kolejna atrakcyjna promocja, obok której nie można przejść obojętnie.

Poprzedni artykułFortuna i Betclic – czy to dobry wybór?
Następny artykułSport i e-sport – jak połączyć je ze sobą podczas typowania?
Legalny w Polsce bukmacher internetowy oferujący najlepsze promocje i bonusy bez depozytu to STS, Betclic i Etoto. Kod promocyjny do legalnych bukmacherów online to: BETONLINE